O NÁS

Nanotech dynamics, s.r.o. je dynamický startup, jehož core-business představuje vývoj a komercializace vysoce inovativních produktů vzniklých primárně na základě revoluční technologie přípravy nanovlákenných struktur, která využívá vysoké napětí (elektrospinning). Stavíme na know-how našeho týmu, které bylo získáno v průběhu realizace více než desetiletého výzkumu a vývoje v oblasti nanomateriálů a nanotechnologií na prestižních institucích. Naším krédem je zákazníkovi poskytovat řešení na míru od specifikace vstupních materiálů přes dodání technologického řešení a výrobního zařízení až po koncovou aplikaci.

Naší politikou

je spolehlivost, ctění dohod a budování dlouhodobých stabilních partnerských vazeb s tím, že klíčovými zdroji jsou převážně:

Zkušenosti týmu s vedením komplexních inovativních záměrů
Know-how týkající se technologie výroby nanovlákenných struktur a z nich odvozených produktů a metodik jejich modifikace
Dobrá reputace vlastníků a silná síť klíčových strategických partnerů
Nadnárodní dosah v rámci působení v klastrové organizaci Nanoprogress, z.s. a vytvořených osobních vazeb na úrovni EU
Poradenská činnost partnerům Evropské Komise při nastavování podpůrných nástrojů a programů pro malé a střední podniky

Naší vizí

je přinášet světu nanotechnologická řešení, která zlepší život a pomohou zachovat planetu pro další generace.

Naším posláním

je vývoj unikátních technologických zařízení pro výrobu nanovlákenných struktur, dále posilování funkčních vlastností těchto struktur a vývoj z nich odvozených produktů. Aplikačně cílíme především do oblasti ochrany lidského zdraví, kosmetiky, potravinářství, čištění kontaminovaných vod a vzduchu a dalších průmyslových odvětví.